هایفوتراپی یا الترا تراپی روش جوانسازی لیفت عضله صورت و گردن (بدون جراحی) می باشد. در یک جلسه (یک ساعت) و کاملا راحت (بدون درد و عارضه) انجام می شود، یکی از مهم ترین ویژگی های هایفوتراپی این است که سطح پوست کاملا سالم و بدون آسیب می ماند . لذا نیازی به استراحت نیست و شخص میتواند بلافاصله به فعالیت های خود ادامه دهد . هایفو همانند دستگاه سونوگرافی در یک جلسه کوتاه مدت بر روی پوست کشیده میشود و شخص هیچ استراحتی احتیاج ندارد .

مکانیسم کاردر هایفو تراپی:

 تحریک فیبروبلاستها برای ساخت کلاژن در درم ،باعث شروع پروسه کلاژن سازی در درم ،افزایش الاستیسیته این لایه میشود که نتیجه کار جوان سازی، لیفت و سفت شدن پوست صورت خواهد بود. در درمان های ترکیبی برای تنیجه بهتر در زاویه سازی، جوان سازی و رفع افتادگی بسیار مفید و مکمل است. مزایای استفاده -لیفتینگ بسیار قوی تنها با یک جلسه -امکان انجام لیفتینگ و جوانسازی، تنها در یک جلسه درمانی -عدم آسیب بافتهای محیطی -عدم ایجاد آسیب در اپیدرم – عدم نیاز به استراحت و مراقبتهای خاص قبل و بعد از انجام پروسه -وابسته نبودن به تیپهای پوستی -وابسته نبودن به فصل -دارای تاییدیه های معتبر دنیا نظیر ISO, CE, _کاربرد -جوانسازی -افزایش قوام و الاستیسیته پوست -لیفتینگ عضله صورت و گردن -کاهش عمق خطوط پشت لب -بالا کشیدن ابروها

در مورد هایفو تراپی به نکات زیر دقت کنید:

 *در هایفو تراپی امواج التراسونیک با فرکانس بالا در عمق پوست نفوذ کرده و تمرکز این امواج در لایه SMASS باعث ایجاد انقباض الیاف کلاژنی و تحریک رشد کلاژن جدید به منظور ایجاد یک لیفت طبیعی، بدون عمل جراحی و نقاهت پس از عمل استفاده میشود.الیاف کلاژن به استحکام ساختارهای بدن کمک میکند، همچنین از جذب شدن و تحلیل رفتن ساختارهایی مانند پوست جلوگیری می¬کند. با کاهش کلاژن پوست حالت ارتجاعی خود را از دست میدهد و دچار چین و چروک و افتادگی می گردد. *در هایفو تراپی امواج التراسونیک در بافت پوست گرما ایجاد میکند که منجربه منقبض و سفت شدن فوری آن میگردد.این نتایج به مرور زمان سبب لیفت و رفع افتادگی قابل توجه پوست می¬گردد. *هایفوتراپی برای افراد ۲۵ تا ۳۰ روشی پیشگیرانه از افتادگی و برای افراد بالای ۳۰ روش جوان سازی به حساب می آید.